Hradec Králové

Město nabízí všestranné vyžití, vybrali jsme pro Vás několik možností jak můžete Váš čas příjemně strávit.

Veřejné bruslení na hradeckém stadionu se koná vždy o víkendu, a to v malé hale.
Stejně tak můžete navštívit hokejový zápas.

Letní koupaliště od 6 do 20 hodin
Wellness studio od 17 do 21 hodin
Squash od 9 do 21 hodin
Solárium od 10 do 21 hodin

Obří akvárium je se svými 130ti tisíci litry největším sladkovodním akváriem v České republice.

Centrum je provozovatelem největšího INDOOR i OUTDOOR zařízení v širokém okolí svého druhu, dále je partnerem Golfového klubu Hradec Králové pro tréning TCM.

Mejvětší muzeum východních Čech v Hradci Králové a také největší regionální muzeum v Královéhradeckém kraji.

Zcela nová úroveň nákupního komfortu a nejnovějších módních trendů, spojené navíc s perfektními službami, pohodlným parkováním, odpočinkem i zábavou.

Široký výběr restaurací (včetně vegetriánských), který uspokojí i ty nejnáročnější strávníky.

Divadlo Drak bylo založeno v roce 1958 v Hradci Králové ve východních Čechách. Jeho první období je spjato s autorem a režisérem Jiřím Středou a výtvarníkem Františkem Vítkem.

Bio Central je zaměřeno na kvalitní filmovou tvorbu a artový film. Poskytuje také tzv. alternativní program, jakým je opera, divadlo nebo balet v kině.

Klicperovo divadlo v Hradci Králové je respektovanou profesionální činoherní scénou. V roce 2015 oslavilo 130. výročí svého založení.

FILHARMONIE HRADEC KRÁLOVÉ byla založena v roce 1978 pod názvem Orchestr města Hradec Králové, o rok později bylo těleso přejmenováno na Symfonický orchestr Hradec Králové, v roce 1987 na Státní symfonický orchestr Hradec Králové.

Hvězdárna a planetárium se nachází na jižním okraji metropole východních Čech - Hradce Králové. Pro stavbu hvězdárny bylo zvoleno jedno z nejkrásnějších míst - na hřebenu mezi Zámečkem a Novým Hradcem Králové.

TOP